Uygulama Esasları

Hijyen temini açısından önemli bir unsur olan zararlılarla mücadele işinde, hijyen kavramına bir renk verilmesi gerektiğini düşünen ACAR STS; YEŞİL rengi bu düşünce için uygun görmüş, halkın huzurunu bozan zararlıların siz değerli müşterilerimizi maruz bıraktığı bu manevi karanlığa

"GREEN LİGHT-HİJYEN IŞIĞINIZ"

yorumlamasıyla HİJYEN İÇİN YEŞİL IŞIK yakmayı kendisine görev saymıştır.

''Green light'' haşere kontrol uygulama yöntemleri ile; hedef canlı dışında kalan diğer canlılara zarar vermeden etkin ve güvenli mücadele hizmeti sunulmaktadır.

''Green light'' haşere kontrol uygulama yöntemleri ile; profesyonel ellerde doğru ilaçlama, doğru uygulama ve uygulamada süreklilik kesinlikle göz ardı edilmez.

''Green light'' haşere kontrol

Uygulama yöntemleri ile; koşulsuz müşteri memnuniyeti esas alınarak her türlü soruna etkin ve garantili çözümler sunulmaktadır. ''Green light'' haşere kontrol uygulama yöntemleri ile; tedarikçilerden sağlanan bakanlık ve WHO (Dünya Sağlık Örgütü) onaylı ilaçların kullanılması hedef canlı dışında insanlar ve hayvanlar üzerindeki toksik etki minimize edilir.

''Green light'' haşere kontrol uygulama yöntemleri ile; hijyen temini açısından önemli bir unsur olan haşere mücadelesi kesin sonuç alınana kadar periyodik olarak takip edilir.

''Green light'' haşere kontrol uygulama yöntemleri ile; uygulamayı gerçekleştirecek personel her türlü güvenlik tedbirini alma konusunda eğitimli ve sorumlu bir şekilde hareket eder.

''Green light'' haşere kontrol uygulama yöntemleri, Sağlık bakanlığı ve Tarım bakanlığının yayınladıkları yönetmeliklere uygun olarak icra edilir.

''Green light'' haşere kontrol uygulama yöntemleri, birkaç sınıf haşereye karşı değil, tüm haşerelere karşı etkilidir.