Uçan Haşere İlaçlama

Uçan Haşereler; insan yerleşiminin olduğu her alanda varolan bir durumdur.Uçan haşerelerin türlerine göre farklı zararları bulunmaktadır. Bu haşereler gerek insan sağlığını tehtit etmekte gerek hayvan sağlığını tehtit etmektedir. Haşereler ile mücadelenin olmadığı veya yeterli olmadığı alanlarda yürüyen haşerelerden kaynaklı bir çok olumsuzlukla karşılaşmak mümkündür.

Öncelikle insan gıdalarının hijyenini ve insan sağlığını direkt etkileyebilecek olan bu haşereler üzerlerinde sayısız mikrop, bakteri ve virüs taşımaktadır. Bu zararlıları insanların yaşam alanlarına taşımaktadırlar ve ölümcül sonuölara neden olabilecek hastalıklara sebep olmaktadırlar. 

Uçan haşereler ile etkili mücadele yapılması çok önemlidir. Acar STS olarak çevreye duyarlı ve sorunun çözümüne odaklı onaylanmış haşere ilaçları ile gerekli işlemlerin yapılmasını sağlıyoruz. Bünyemizde bulunan uzman ziraat mühendisleri ve kimyagerler ile deneyimli ve uzman bir ekibe sahibiz. Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikalarımız ile İstanbul da haşere ilaçlama hizmetimizi profesyonel olarak sunmaktayız.

 

İSTANBUL HAŞERE İLAÇLAMA

HEMEN ARAYIN

(0212) 521 12 21

 

UÇAN HAŞERELER

 

 

SİVRİSİNEKLER 

Sivrisinekler sıcak ve nemli hava koşullarında bulunurlar. Dünyanın en rahatsız edici haşerelerinden olan sivrisinekler, dünyada bölge bölge en ölümcül haşereler arasında da yer almaktadır. Taşıdıkları onlarca virüs ve bakteri nedeniyle insanlar tarafından her coğrafyada en çekinilen haşerelerin başındadır. Sebep oldukları rahatsızlıklar ciddi sağlık problemlerine ve hatta ölüme dahi sebbiyet vermektedir. Sıtmai tifüs, kolera, veba gibi hastalıklar başlıca taşıdıkları hastalıklardır. Acar STS olarak insan yaşam alanlarında olan sivrisineklere karşı güvenilir koruma sağlamak için çevreye duyarlı metotlar ile gerekli engellemelerin oluşmasını sağlıyoruz.

 

 

YABAN ARISI

Yaban Arısı koloni halinde yaşayan ve kolonileri oldukça kalabalık olabilen bir arı türüdür. Yaz aylarında iyice kalabalıklaşmış olan yaban arıları doğaya faydalı hayvanlardır. Kovana herhangi bir zarar verildiğinde oldukça saldırgan olan yaban arıları acı verici şekilde sokarlar. Fakat bal arıları gibi tek sokmadan sonra ölmezler ve birden fazla defa sokabilirler.

Bu arı türünün insan yaşam alanı yakınında veya içinde olması ciddi rahatsızlıklar meydana getirir. Evinizin etrafına yuva yapmış olan bir yaban arısı kolonisi bulunmasını istemezsiniz. Bu arı türü ile mücadele ciddi bir durumdur ve bu alanda uzman olan bir ilaçlama firması ile çalışılması önemlidir.

Acar STS olarak sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ile gerekli müdahaleyi doğru şekilde uygulayarak evinizin güvenliğini sağlıyoruz. 

 

 

EŞEK ARISI

Eşek Arısı;  1 yıllık kovanlar kurup koloni halinde yaşayan bir arı grubudur. Kovanın rahatsız edilmesi veya bozulması sonucu saldırgan olan sayıları yüzlerce olan eşek arısı grubu oldukça can acıtıcı şekilde hedefine saldırır. Ağzında olan dişleri ile ısıran eşek arıları mecbur kalması durumunda iğnesiylede sokmaktan çekinmez. Eşek arısı iğnesi oldukça zehirlidir ve sokulan insanda rahatsız edici alerjik reaksiyonlara sebep olur.

Eşek arısına müdahale ciddi bir durumdur ve ciddiye alınmalıdır. İşinde uzman kişilerce yapılmalıdır. Acar STS olarak eşek erısı ve kovanlarına gerekli müdahale uzman ekibimiz tarafından çevre standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. 

 

 

KARASİNEKLER

Karasinekler dünyada en yaygın olan sinek türlerindendri. Ayrım farketmeksizin sinekler insan ve hayvan sağlığı açısından risk olarak görülmektedir. Gerek yaşam alanları gerek beslenme şekilleri nedeniyle bir çok hastalığın taşıyıcısı durumundadırlar. 

Karasineklerin evinizde veya iş yerinizde eşyalarınız ve gıdalarınız etrafında bulunmasını istemezsiniz. Sayıları çok artmış olan sinekler eğer insan yaşam alanı içinde ve yakınındaysa derhal müdahale edilmelidir. 

Acar STS olarak uzman çalışan ağımız ile karasinekler ile mücadelede ve önleyici faaliyetlerde gerekli çalışmaları eksiksiz yaparak sağlıklı yaşam alanları oluşturyoruz.

 

 

LEŞ SİNEKLERİ

Leş Sinekleri kalabalık şehirlerde sıklıkla görülen bir sinek türüdür. Tüm sinek türleri gibi yaz aylarında nüfusu artan ve çevreye yayılan bu sinek türü insan ve hayvan dışkıları ve ölü hayvan artıkları ile beslenir. Bu nedenle leş sineği adını almıştır.

Sürekli olarak pis ve sağlıklsız ortamlarda bulunan leş sinekleri insan sağlığını tehtit edecek birçok hastalığın taşıyıcısıdır. Yaz aylarında sinek türü farketmeksizin haşereler ile mücadelede önlenmesi gereken leş sinekleri insan yaşam alanlarından uzaklaştırılmalıdır.

Acar STS olarak çevre ile uyumlu sertifikalı ve bakanlık onaylı haşare mücadele yöntemlerimiz ile yaşam alanınızda sağlıklı bir ortam oluşmasını sağlıyoruz.

 

 

TATARCIK SİNEĞİ

Tatarcık Sineği diğer bir adıyla yakarca olarakta bilinmektedir. İnsan ve hayvan sağlığına oldukça kötü etkisi olan tatarcık sineği insanlarıda sıklıkla ısırır. Isırılan insanlarda kaşıntılı kırmızı kabarcıklara neden olur ve günlerce süren kaşıntılı bölgeler yaratır. Ayrıca bir çok ciddi hastalığı da taşır.

Özellikle evcil hayvanları olan insalar tarafından dikkat edilmelidir. tatarcık sineği kedi ve köpeklere ölümcül virüsler bulaştırmaktadır. Yaz aylarının en ciddi problemlerinden olan sinekler ile mücadelede Acar STS olarak deneyimli ekibimizle istanbulda haşere mücadelesinde hizmet veriyoruz.